Dyskusja wikipedystki:Milagros aal

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jak chcesz mi zostawić nową wiadomość kliknij tutaj.

Koscioły i związki wyznaniowe w Łodzi[edytuj kod]

KCHWE w Łodzi znajduje się na ul. Jaracza 40. Początkowo miejscem spotkań i nabożeństw, szkoły biblijnej była ul. Tuwima 28. Od ponad 3 lat Kościół został przeniesiony NA UL. Jaracza 40. Jestem członkiem tego kościoła. Pozdrawiam

Odp. Łukasz Jakóbiak[edytuj kod]

Dobry wieczór. Po pierwsze: radzę nieco ochłonąć, bo nie dość, że każdą edycję hasła traktuje Pani jak jakąś osobistą obrazę, to jeszcze wymyśla dziwne argumentacje (gdzie napisałem np., że zmiana jest z dupy?). Po drugie: Wikipedia to nie blok reklamowy, a informacja o wykładzie nie jest najistotniejsza w dorobku Łukasza. Po trzecie: zalecam wypicie jakiejś melisy na uspokojenie, bo jeszcze Pani żyłka pęknie z nerwów. ;-) Pozdrawiam Serecki (dyskusja) 22:19, 3 sie 2017 (CEST)

Życzę miłego wysyłania wiadomości. Proszę pić miętę na spokojny i pracowity wieczór. A jutro pogratuluję Łukaszowi wiernej fanki. ;-) Serecki (dyskusja) 22:54, 3 sie 2017 (CEST)
 • Sprawa, jeżeli nie możecie rozstrzygnąć między sobą, może zostać skierowana do Komitetu Arbitrażowego, co radzę, bo włączanie pojedyńczych osób nie jest poprawną linią. Ciacho5 (dyskusja) 23:05, 3 sie 2017 (CEST)
 • Wikipedia:Komitet Arbitrażowy. Ciacho5 (dyskusja) 23:29, 3 sie 2017 (CEST)
 • Hej Zgłosiłaś sprawę do KA ale mimo to proponuje wyjaśnić sobie różnice w ocenie edycji Twoich i Sereckiego. Jeżeli chcesz mogę pomóc wyjaśnić te sprawy. Proponuję byś przedstawiła mi kilka przykładów edycji Sareckiego, które uważasz za błędne i niewłaściwe. W ten sposób będę mógł ocenić kto miał racje i wyjaśnić ich genezę, przyczyny lub umieszczenie w zasadach Wikipedii. Pozdrawiam--Adamt rzeknij słowo 08:24, 4 sie 2017 (CEST)
Witaj. Widzę, że sprawa trafiła do KA oraz Adam (powyżej) zaproponował mediację, zatem pozostaję z boku. Pzdr. Ented (dyskusja) 00:21, 5 sie 2017 (CEST)
 • Sprawa jest w KA. Jeżeli uważasz że przedwcześnie zwróciłaś się do Komitetu Arbotrażowego to wniosek można odwołać. Prosiłbym jednak o kontakt e-mailowy. Chciałbym wyjaśnić Tobie kilka edycji w których również i Ty nie ustrzegłaś się błędów. Lepiej sprawę wyjaśnić teraz by na przyszłość uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. --Adamt rzeknij słowo 23:45, 5 sie 2017 (CEST)

Odp:Łukasz Jakóbiak, wikipedysta Serecki, skarga[edytuj kod]

Odp:Łukasz Jakóbiak, wikipedysta Serecki, skarga

Możesz zgłosić na stronie WP:PdA. Wybacz ale ostatnio rzadko tu bywam. --The Polish (query) 18:57, 5 sie 2017 (CEST)

Życzenia świąteczne[edytuj kod]

Wikiprzyjaciółko! Serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe składa tobie Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 19:46, 25 gru 2017 (CET)

Wałbrzyska Wyższa Szkoła...[edytuj kod]

Witam serdecznie, odrzuciała Pani prośbę o zmianę tytułu Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości na Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu, motywując że wszystko jest podane pod tytułem, sęk w tym że to nazwa własna i Wałbrzyska Wyższa... po prostu nie istnieje

Prośba o przejrzenie artykułu Daniel Marchewka[edytuj kod]

Bardzo proszę o przejrzenie tego artykułu. Myślę, że burmistrz który jest już drugą kadencję powinien być w Wikipedii. Poprzedni burmistrz, który był w tej miejscowości już po pierwszej kadencji został wpisany.

Prośba o przejrzenie artykułu o Grażynie Brodzińskiej[edytuj kod]

Dzień dobry, naniosłam poprawkę i podparłam ją rzetelnym źródłem. Proszę o edycję. Pozdrawiam, Natalia Brodzińska

Artykuł o Grażynie Brodzińskiej[edytuj kod]

Dziękuję!

Piet Mondrian[edytuj kod]

Witam

proszę o podanie powodów wyjaśniających podjęcie decyzji o cofnięciu moich zmian w artykule Piet Mondrian . Stupa1989 (dyskusja) 21:52, 6 mar 2018 (CET)

Aleksandra Popławska (aktorka)[edytuj kod]

Witam. Moje zapytanie dotyczy: https://pl.wikipedia.orghttp://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Aleksandra_Pop%C5%82awska_(aktorka)&oldid=52747415 (6 marca 2018, godzina 22:36). Chciałbym poznać powód odrzucenia podmiany fotografii w infoboxie na nową. Wysłałem do Wikimedia Commons zrzeczenie praw do tej fotografii (Ticket#: 2018030610170436). W czym tkwi problem?

Podziękowania z góry za odpowiedź Jacadgac (Jacek Gadzieliński)

Steve " Boltz" Bolton[edytuj kod]

Szanowna Pani,

nie bardzo rozumiem przeniesienie mojego hasła do brudnopisu. Hasło zostało napisane na podstawie strony internetowej artysty, wywiadu w magazynie Lizard oraz angielskiej wersji Wikipedii. Link na stronę artysty oraz na spis treści magazynu Lizard ( tekst dostępny tylko w wersji papierowej)zostały zamieszczone w moim haśle. Poza tym tekst spełnia charakter biogramu artysty, podaję w jakich zespołach występował oraz wybrana dyskografię. Bardzo proszę o odblokowanie mojego hasła. Jeśli ma Pani jakiej zastrzeżenia merytoryczne, proszę o uwagi lub ewentualne skierowanie tego tekstu do innego redaktora, który jest ekspertem w temacie muzyki rockowej.

Z poważaniem

Wilczogóra[edytuj kod]

Sądzi Pani że mało istotną informacją dla mieszkańców powiatu, gminy i samej wsi, jest fakt, iż trochę ponad wiek temu urodził sie tam Stefan Bibrowski - człowiek LEW? MAŁO ISTOTNA INFORMACJA? Tym bardziej, że link dotyczący metryki chrztu zaciągnięty z Familysearch dodałem na stronie p. Stefana i jest tam wyraźnie napisane WILCZOGÓRA - po rosyjsku...

Odrzucone poprawki hasła "Andrzej Dorobek"[edytuj kod]

Na stronie:

https://pl.wikipedia.orghttp://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Andrzej_Dorobek&action=history

znajduje się informacja: "Nie ma żadnego linku, który by odsyłał do str. internetowej, czy jakiejś książki, odrzucone"

Czy informacja o doktoracie jest nie dość istota, by zasługiwać na pozostawienie? O link do jakiej strony chodzi? Linki do wydań były w przypisach kompletne. Można prosić o dokładniejsze wyjaśnienie, czemu wszystko zostało odrzucone?

Poprawa[edytuj kod]

Wyrzuciłem Rasmus Rask ze strony Pomieszanie języków, zgodnie z twoimi edycjami w Języki jafetyckie. Proszę o przejrzenie strony Pomieszanie języków. 83.30.190.56 (dyskusja) 08:25, 19 mar 2018 (CET)

Ta edycja była dobra, zawsze sprawdzaj i poprawiaj a nie wycofuj na ślepo. Przez to dałeś błędne przekierowanie zamiast bezpośredniego wikilinku.

Żarówka samochodowa[edytuj kod]

Dodałem parametry zgodnie z opisem {{Przetłumaczony}}. --Fallaner (dyskusja) 07:11, 22 mar 2018 (CET)

Warto uzupełniać podpisy w nie podpisanych wpisach innych użytkowników na własnej stronie dyskusji, a służy do tego szablon {{Brak podpisu}}. --Fallaner (dyskusja) 07:13, 22 mar 2018 (CET)

Leopard[edytuj kod]

Cześć. Usuwając Twojego ek-a musiałem spojrzeć również na wpisy dot. tego przeniesienia do brudnopisu i częściowo nie rozumiem: które linki zewnętrzne mają być zmienione na przypisy? Filmy z YT raczej jako źródło odpadają. Oczywiście forma artykułu nie jest idealna, ale rok 2020 jak najbardziej nas interesuje (tylko właśnie w innej formie: według umowy podpisanej ... X czołgów ... ma zostać zmodernizowanych do 2020 roku czy coś w tym stylu). zawierać źródła w postaci przypisów – a nie ma? Przypisu jedynie nie ma akapit wstępny (choć ma pokrycie w źródłach), ale w tym przypadku to problem jest z przepisaniem ze źródeł słowo w słowo, o czym nie wspomniałaś. Szczerze, to na miejscu tej osoby, nie wiedziałbym w ogóle, co mam poprawić w artykule (a jakbym nawet się domyślił, to pewnie bym zmienił filmy z YT na przypisy). Pozdr., Wostr (dyskusja) 01:59, 26 mar 2018 (CEST)

Przywracanie z błędami[edytuj kod]

Przywracasz sekcję, która jest autopromocją z odnośnikami wszystkich skanów publikacji z gazet, które prowadzą na stronę firmy. Do tego cofasz zmiany[1], które były poprawne. Sprawdź.

To nie są źródła (od tego są przypisy), tylko lista wszystkich publikacji ze skanami. Takie informacje artyści i inni mogą dodawać sobie na swoich stronach. Ryba123A (dyskusja) 00:09, 29 mar 2018 (CEST)

Ad:Andrzej Marek Chołdzyński[edytuj kod]

Ad:Andrzej Marek Chołdzyński

Witaj :) @Ryba123A ma "niestety" rację. Po pierwsze: sekcja "Publikacje" powinna dotyczyć publikacji (przede wszystkim książek) samego bohatera biogramu, a nie publikacji o nim. Sprawdziłem linkowanie (przypisy) i wszystkie są o nim, a nie jego - to tak jakbyśmy w haśle o Słowackim w sekcji "Dzieła" wstawili to co napisano o Słowackim, a nie to co napisał on sam... Wstawianie publikacji o nim, to niewątpliwie autopromo. Proszę sprawdź tę sekcję hasła i linki oraz rozważ ewentualne cofnięcie. Pzdr :) Ented (dyskusja) 00:14, 29 mar 2018 (CEST) Po drugie. Faktycznie lista książek lub publikacji naukowych byłaby ency, ale publikacje w popularnych czasopismach wszelkiej maści raczej nie są informacjami ency. Raz jeszcze pzdr. Ented (dyskusja) 00:20, 29 mar 2018 (CEST)

Poprawiłam błąd (nagroda im. Mies van der Rohe jest nagrodą UE a nie światową, natomiast certyfikacja LEED Core and Shell nie jest żadnym wyróżnieniem architektonicznych/twórczym), a Ty to wycofałaś. --Ryba123A (dyskusja) 00:30, 29 mar 2018 (CEST)
 • Nie wszystko jest do "wywalenia", np. Arche jest do połączenia z sekcją "Kariera zawodowa", którą wypadało by przeredagować na treść ciągłą i sprawdzić pod kątem źródeł (bo niektóre również linkują do wywiadów), niektóre linki również są do wykorzystania. Zajmę się w chwili wolnej. Pzdr :) Ented (dyskusja) 09:39, 29 mar 2018 (CEST)

Re:Życzenia świąteczne.[edytuj kod]

Oczywiście tobie również Wesołych Świąt Wielkanocnych poszukaj jajek i oczywiście dobrych artykułów na naszej Wikipedii! Również wszystkiego najlepszego w życiu osobistym.--J.Dygas (dyskusja) 07:12, 31 mar 2018 (CEST)

Wandal cię wycofał[edytuj kod]

Przywróciłem twoją wersję w Windows 10 plus zachowanie wszystkich nowszych danych z róźnych IP, proszę o przejrzenie. 46.134.19.112 (dyskusja) 11:58, 1 kwi 2018 (CEST)

Już kto inny przejrzał. 46.134.56.10 (dyskusja) 15:12, 1 kwi 2018 (CEST)

Znowu musiałem przywrócić twoją wersję. 46.134.56.10 (dyskusja) 17:07, 1 kwi 2018 (CEST)

Styl[edytuj kod]

„Kobieta dokonująca aborcji płodu z downem? Jeśli już, to „płodu z zespołem Downa” albo „płodu dotkniętego/obciążonego zespołem Downa”. Proszę, pilnuj ortografii. Down to nazwisko i jego się nie „ma”. Tar Lócesilion (queta) 21:46, 23 kwi 2018 (CEST)

Z kopiowaniem trzeba uważać, bo napisali, że wszelkie prawa zastrzeżone i kopiowanie wymaga zgody redakcji. Spis (lista) ról może nie być autorski, ale opis może być. Tak na wszelki wypadek piszę, z ostrożności. Tar Lócesilion (queta) 22:37, 23 kwi 2018 (CEST)

Pic de Caramantran[edytuj kod]

Dobry wieczór. Czy mogłabyś dopisać artykuł do Tygodnia Tematycznego? Z góry dziękuję i pozdrawiam. (Anagram16 (dyskusja) 00:55, 1 maj 2018 (CEST))

Czy wiesz – Mont Malamot[edytuj kod]

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 19:24, 1 maj 2018 (CEST)

Mont Malamot[edytuj kod]

Po co kruszyć kopię o literówkę / literówki, skoro można ją / je bez problemu poprawić (co już zrobiłem). Poprawiłem błędy językowe i stylistyczne, które m.in. negatywnie wpływały na rozumienie / odbiór tekstu. Mi też zdarzały się niedoróbki i zawsze byłem wdzięczny, jeśli ktoś je zauważył i poprawił. Pozdrawiam Cię. Miłego dnia Zielonooki (dyskusja) 18:37, 2 maj 2018 (CEST)

Godfryd II Bezdzietny[edytuj kod]

Cześć, mam wrażenie, że artykuł Godfryd II Bezdzietny nie jest jeszcze gotowy do publikacji w przestrzeni głównej. Sprawia wrażenie przetłumaczonego z niemieckiej Wikipedii za pomocą autotranslatora, a niektóre fragmenty wołają o pomstę do nieba: "Gottfrieda, więźnia Verdun", "ochrony zachodniego imperium", "arystokracji niederlothringijskiej", oryginalne jest tłumaczenie "Reich" jako "imperium" czy brak tłumaczenia "Niederlothringen". Wielce ciekawy tytuł niemiecko-polski nosi też pozycja w bibliografii "Der Herzogstitel in Frankreich und Deutschland. (IX-XII wiek). Z listami najstarszych niemieckich dokumentów książęcych. Między innymi Oldenburg i Monachium" - takiej pozycji w katalogach bibliotecznych nie znajdziemy. O dacie śmierci zupełnie inaczej piszą przywołane w bibliografii biogramy z NDB i ADB. W pozycji Kienasta nie ma podanych stron. Myślę, że powinnaś nad tym tekstem jeszcze popracować... Pozdrawiam, Grzegorz B. (dyskusja) 17:46, 5 maj 2018 (CEST)

Prośba o sprawdzenie[edytuj kod]

Hej czy możesz przejrzeć moje poprawki do strony "Maciej Nowak (siatkarz)?

Pozdrawiam Grzegorz

Tydzień Geografii Fizycznej[edytuj kod]

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Geografii Fizycznej. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 18:20, 9 maj 2018 (CEST)

Podziękowanie - Mont Malamot[edytuj kod]

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:19, 11 maj 2018 (CEST)

Josef Wiessalla[edytuj kod]

Szanowna Milagros all,

Prosze, przejrzec moja edycje? Serdecznie Ci dziekuje za pomoc!

Tutaj na polskiej wikipedii przejrzenie hasla trwa wiekami! Badz dobra i pomoz. Dziekuje.

Pozdrawiam serdecznie,

Ewald z Bytomia

Blue Grotto (Malta)[edytuj kod]

Nie zgadzam się, że występowanie sinic w wodzie da efekt błękitu. Tłumaczenie artykułów nie zwalnia od sprawdzenia informacji. Chyba, że są to artykuły sprawdzone i odznaczone.Zresztą informacja o błędzie w tym artykule znalazła się w jego dyskusji. Posprawdzaj też inne "tłumaczone" artykuły. Czasem wychodzą Ci straszne bzdury.
W artykule Wiatrak Xarolla piszesz "W roku 1674 Wielki Mistrz Nicolas Cotoner zbudował na Malcie pięć młynów wiatrowych, jednym z nich był wiatrak tax-Xarolla. Stojący do dziś wiatrak tax-Xarolla zbudowany został przez Wielkiego Mistrza Antonio Manoela de Vilhenę w roku 1724." W dostępnych źródłach jest, że owszem 1674 Wielki Mistrz Nicolas Cotoner zbudował wiatraki, ale dopiero w 1724 powstał wiatrak Xarolla. Zresztą czytając to co zostało napisane - kto w końcu zbudował ten wiatrak?
Przy Dolmen Ta’ Cenc jest zdanie:"Pod powierzchnią skały jej środek został opracowany, dzięki czemu powstał dół o głębokości do 60 centymetrów." O co chodziło? Klify Dingli - "gdzie uprawia się rolnictwo." Uprawia się sporty, można ziemię, ale rolnictwa uprawiać nie umiem. Jotjotem (dyskusja) 17:02, 7 cze 2018 (CEST)

Wied il-Mielah Window[edytuj kod]

Jakie bezpieczniki pozwalaja wspinac sie na pionowe skaly? Moze zabezpieczenia, ulatwiajace bezpieczna wsponaczke (jak klamry i lancuchy na Orlej Perci}?

Flaga ścieków? 109.233.47.132 (dyskusja) 05:52, 10 cze 2018 (CEST)

Epichoria[edytuj kod]

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Uźródłowienie
 • Warstwę językową (np. nazwy zwyczajowe roślin pisze się po polsku, też takie terminy jak epichoria)

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Kenraiz (dyskusja) 13:50, 10 cze 2018 (CEST)

Czy wiesz – Delimara Lighthouse[edytuj kod]

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 22:46, 10 cze 2018 (CEST)

Saxifraga florulenta[edytuj kod]

To było tak koszmarne, że nie dawało mi spokoju. Teraz jednak odkryłem, że źródłem był fatalny artykuł we francuskiej wiki. Proszę Cię bardzo o:

 1. tłumaczenie tylko weryfikowalnych artykułów, najlepiej umożliwiających weryfikację informacji ze źródłami,
 2. tłumaczenie z języków i w zakresie terminologii, które są Ci znane – w tym artykule długa lista i rodzaj błędów stylistycznych, rzeczowych i językowych absolutnie nie kwalifikowały go do umieszczenia w przestrzeni głównej.

Pozdrawiam, Kenraiz (dyskusja) 23:33, 10 cze 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Maltańskiego[edytuj kod]

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Maltańskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 07:09, 17 cze 2018 (CEST)

Piosenkom[edytuj kod]

Celownik liczby mnogiej od "piosenka" ma formę "piosenkom". Chyba, że chodziło Ci o coś innego, ale wtedy to zdanie jest zupełnie niegramatyczne i zamiast cofać bez sensu moją zmianę, sprawdź odmianę słów. ~Shumkichi napisz wiadomość 19:52, 5 sie 2018 (CEST)

 • Przepraszam, nie zauważyłem przywrócenia tej edycji. Po prostu już spotykałem takich złośliwych typów tutaj. Jeszcze raz przepraszam, że źle zareagowałem. ~Shumkichi napisz wiadomość 22:55, 5 sie 2018 (CEST)

Ad:Kanał Charleroi–Bruksela[edytuj kod]

Ad:Kanał Charleroi–Bruksela

Hej! Czy dałabyś radę uzupełnić przypisy w sekcji "Historia"? Zgłosiłbym art. do CW. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 19:50, 6 sie 2018 (CEST)

Dziękuję za dotychczasowe poprawki, dorzuciłem swoje trzy grosze. Potrzebne będzie jeszcze zastąpienie tego innym źródłem (jest to kopia niemieckiej Wikipedii) oraz uzupełnienie przypisu po ostatnim akapicie historii. Ale ogólnie bardzo ciekawe hasło, fajnie się czytało. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 23:06, 6 sie 2018 (CEST)

Prośba o przejrzenie[edytuj kod]

Dzień dobry! https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Mierzwa?veaction=edit - czy mogę prosić o przejrzenie? W pierwszym podejściu uzupełnienie informacji czy infobox, w drugim - przede wszystkim linki. Pozdrawiam Downloader2013 (dyskusja) 13:31, 17 wrz 2018 (CEST)

artykuł o A.K. Duda[edytuj kod]

Dzięki za wskazówki do pierwszego artykułu z serii jaką planuję o krakowskich pedagogach. Pozdrawiam Leo

Rysiek z Klanu[edytuj kod]

Cześć. Ok, może zdanie z Hanką nie było trafione, ale to nie znaczy, że należy usuwać cały wprowadzony tekst (całą edycję ze źródłami). RyszL (dyskusja) 23:10, 17 paź 2018 (CEST)

Rysiek z Klanu[edytuj kod]

Cześć. Ok, może zdanie z Hanką nie było trafione, ale to nie znaczy, że należy usuwać cały wprowadzony tekst (całą edycję ze źródłami). RyszL (dyskusja) 23:11, 17 paź 2018 (CEST)

Wszystko miało źródła, sprawdź proszę.--RyszL (dyskusja) 23:33, 17 paź 2018 (CEST)

Zofia Więcławówna - korekta umiejscowienia grafiki[edytuj kod]

Cześć, wydaje mi się, że ta Twoja edycja jest niepotrzebna. Zdjęcie grobu nie za bardzo pasuje do infoboxu. Według mnie moja edycja była w zupełności wystarczająca i lepiej wyglądała (osobna grafika pod infoboxem). Tak wygląda to zresztą na innych stronach, które współtworzyłem, jak i na innych (zdjęcia nagrobka w infoboxie jeszcze nie widziałem). Jeżeli są jakieś konkretne powody tej zmiany, to proszę o uzasadnienie, jeśli nie ma, to fajnie byłoby przywrócić poprzednią edycję. Pozdrawiam.

Agrezt

Zamek Drachenburg[edytuj kod]

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • błędy stylistyczne - są poważne, m.in. szyk wyrazów w zdaniach wygląda na niemiecki, a nie polski; ale są też inne rażące błędy, np. "W 1904 kazał zburzyć średniowieczne podwórze zamkowe" - jak można zburzyć podwórze??? I tak dalej.
 • niepoprawne tłumaczenie, m.in. nazw własnych - nie należy robić tego na siłę
 • sprawdź linki wewnętrzne - dlaczego wspomniana "Fundacja w Niemczech" (co to takiego?) jest podlinkowana do hasła Nadrenia Północna-Westfalia? Czy są inne takie błędne linki? Sprawdź to proszę!

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł.

Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 09:04, 27 paź 2018 (CEST)