Dyskusja wikipedysty:Holek

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Poprzednie dyskusje
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
2007 X X X X X X X X X X X X
2008 X X X X X X X X X X X X
2009 X X X X X X X X X X X X
2010 X X X X X X X X X X X X
2011 X X X X X X X X X X X X
2012 X X X X X X X X X X X X
2013 X X X X X X X X X X X X
2014 X X X X X X X X X X X X
2015 X X X X X X X X X X X X

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF![edytuj kod]

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:12, 10 maj 2017 (CEST)

Szablon:Doi[edytuj kod]

--Paweł Ziemian (dyskusja) 23:44, 25 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committee[edytuj kod]

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:21, 10 cze 2017 (CEST)

Europeangoldfinch.net[edytuj kod]

Eurohunter (dyskusja) 21:12, 7 gru 2017 (CET)

Odp:Wydarzenia podczas kadencji obecnego Sejmu i Senatu[edytuj kod]

Odp:Wydarzenia podczas kadencji obecnego Sejmu i Senatu

Cześć. Zgodnie z: Wikipedia:Szablony nawigacyjne: Szablon nawigacyjny nie powinien jedynie powielać zawartości kategorii, czyli może zawierać uporządkowaną chronologicznie listę artykułów, o ile jest to całkowity i zamknięty zbiór; kryterium doboru elementów nie powinien być fakt "istnienia artykułów", a twoje dobranie elementów miał charakter WP:OR. Podsumowując nie sądzę aby można te zdarzenia pogrupować w szablon. Może @Elfhelm, @Pawmak mają coś dododania. Sprawa dotyczy tego Andrzei111 (dyskusja) 18:39, 31 lip 2018 (CEST)

Szablon:Nowrap start[edytuj kod]

--Paweł Ziemian (dyskusja) 23:01, 6 kwi 2019 (CEST)

ODP | Azja
katlog link1-6.wmtrasnfer.pl | link do strony | Tani i sprawdzony fax internetowy tylko w sieci ExtraVoIP.pl! | konferencyjne | Święta Wielkanocne w górach Wielkanoc w górach Święta Wielkej Nocy