Dyskusja wikipedysty:Mpn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ojkofobia[edytuj kod]

"Wymienia ona tylko kilka przykładowych obiektów bądź sytuacji" - no tak katalog zamknięty, a jednak tylko kilka przykładów. I nie ma przedmiotów z domu wśród tych przykładów. Takie wnioskowanie ma swoją nazwę. Podkreślam, że nie dyskutowaliśmy ani przez chwilę czy określenie ze świata polityki jest zaburzeniem psychicznym (tak na wszelki wypadek, bo przyzwyczaiłeś mnie do zaskakujących założeń).--Pisum (dyskusja) 15:39, 3 paź 2018 (CEST)

Tak, nie mam specjalnego pojęcia o diagnozowaniu. W dodatku traktuję to jako umiejętność, coś wykształconego a więc wymagającego profesjonalizmu. Tym samym samo poznanie teorii uznaję za bezcelowe. Nie pisałem i nie będę pisał o diagnozowaniu ludzkich chorób w Wikipedii. A taka lista z klasyfikacją to jest tylko jedna na świcie (w kategoriach czasu i przestrzeni)?--Pisum (dyskusja) 19:09, 4 paź 2018 (CEST)

Hydra lernejska[edytuj kod]

Cześć. Twórczość własna? Dodałem to po tym jak utworzyłem artykuł o Karkinosie na podstawie źródła. --Gungir1983 (dyskusja) 17:32, 5 paź 2018 (CEST)

  • Uznałem że skoro kilka minut wcześniej utworzyłem artykuł o Wielkim Raku i poprzez jedno kliknięcie można przejść do artykułu o nim to przypisu dodawać nie muszę. --Gungir1983 (dyskusja) 17:38, 5 paź 2018 (CEST)
  • Niech Ci będzie – dodam to raz jeszcze ale tym razem wraz z przypisem :) --Gungir1983 (dyskusja) 17:43, 5 paź 2018 (CEST)

Dilofozaur[edytuj kod]

Świetnie, b. ważne hasło, również z racji polskich akcentów, akurat u tego dinusia wyraźnych. Przyjrzę się na pewno, ale dopiero za jakieś 10 dni - obecnie mam mało czasu na dłuższą pracę w wiki (a hasło jest długie), a to co mam zajmuje mi dawny Egipt - pożyczyłem kilka książek, muszę je niedługo oddać, więc chciałbym wykorzystać póki je mam. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 18:51, 17 paź 2018 (CEST)


ODP | Azja
katlog link1-6.wmtrasnfer.pl | link do strony | Tani i sprawdzony fax internetowy tylko w sieci ExtraVoIP.pl! | konferencyjne | Święta Wielkanocne w górach Wielkanoc w górach Święta Wielkej Nocy