Dyskusja wikipedysty:Mpn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Konflikty[edytuj kod]

Cześć, jesteś jedną z najbardziej rozsądnych i opanowanych osób, jakie tu spotkałem – szkoda byłoby, gdybyś miał przestać edytować z powodu jednego konfliktu. Tematyka polityczna jest szczególnie drażliwa, czy warto z powodu nerwów, jakie się pojawiły w tej działce porzucać cały projekt? Dinozaury będą smutne, jak je zostawisz na pastwę losu! Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 19:18, 8 maj 2018 (CEST)

Odejście[edytuj kod]

Cześć, mam nadzieję że to chwilowe, bo jesteś jednym z najbardzie wartościowych wikipedystów i Twoje odejście na pewno obniży poziom plwiki. Lukasz Lukomski (dyskusja) 10:41, 9 maj 2018 (CEST) Dinosauria Barnstar - Mojoceratops.svg

Odejście[edytuj kod]

Myślałem, że jesteś na wikiwakacjach albo na drugim krańcu globu tłumaczysz jakiegoś arta, a tu takie jaja. Wracaj do nas jak odpoczniesz. I nie przejmuj się. To tylko internety;) pozdrawiam, D kuba (dyskusja) 21:35, 4 cze 2018 (CEST)

Jako że pojawiają się tutaj i drogą mailową skierowane do mnie pytania (@Gdarin, @Lukasz Lukomski, @D kuba) – tak, odszedłem z powodów politycznych, nie tylko z powodu tej ostatniej kłótni z Adamem i Ptjackyllem, choć ujawnione w niej rozbieżności między moją wizją Wikipedii a rzeczywistością przeważyły, i nie – nie planuję w najbliższej przyszłości wracać na pl.wiki. Dziękuję za miłe słowa i współpracę. Mpn (dyskusja) 22:15, 5 cze 2018 (CEST)

Matematyka[edytuj kod]

Hej :) Bardzo miło wspominam naszą współpracę przy artykułach o aksjomatach teorii mnogości... :) Gdybyś kiedyś jeszcze chciał się pobawić matematyką na Wikipedii, to daj znać. :) Matematyka zwykle leży dość daleko od polityki i jest tam dużo spokojniej... Pozdrawiam, Mariusz Swornóg chętnie z Tobą porozmawiam 14:06, 26 cze 2018 (CEST)


ODP | Azja
katlog link1-6.wmtrasnfer.pl | link do strony | Tani i sprawdzony fax internetowy tylko w sieci ExtraVoIP.pl! | konferencyjne | Święta Wielkanocne w górach Wielkanoc w górach Święta Wielkej Nocy