Puchar Intertoto 1961/62

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Eliminacje grupowe[edytuj | edytuj kod]

Grupa A1[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Czechosłowacja Slovan Bratysława 6 4 2 0 16-4 10
2 Niemiecka Republika Demokratyczna Vorwärts Berlin 6 2 1 3 13-10 5
3 Polska Odra Opole 6 2 1 3 8-16 5
4 Austria Wiener AC 6 1 2 3 9-16 4
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Czechosłowacja Slovan Bratysława x 2-1 8-1 3-0
2 Niemiecka Republika Demokratyczna Vorwärts Berlin 0-1 x 2-1 6-1
3 Polska Odra Opole 1-1 2-1 x 2-0
4 Austria Wiener AC 1-1 3-3 4-1 x

Grupa A2[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Czechosłowacja Baník Ostrawa 6 5 1 0 24-7 11
2 Niemiecka Republika Demokratyczna Motor Jena 6 3 2 1 14-12 8
3 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) VfL Osnabrück 6 2 0 4 9-14 4
4 Austria Grazer AK 6 0 1 5 9-23 1
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Czechosłowacja Baník Ostrawa x 6-1 3-1 4-0
2 Niemiecka Republika Demokratyczna Motor Jena 2-2 x 5-0 3-2
3 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) VfL Osnabrück 0-3 0-1 x 6-2
4 Austria Grazer AK 3-6 2-2 0-2 x

Grupa A3[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Czechosłowacja Spartak Hradec Kralove 6 3 2 1 15-12 8
2 Polska Górnik Zabrze 6 3 1 2 17-14 7
3 Niemiecka Republika Demokratyczna Dynamo Berlin 6 3 1 2 3-14 7
4 Austria Wiener SC 6 1 0 5 15-20 2
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Czechosłowacja Spartak Hradec Kralove x 2-3 1-0 4-2
2 Polska Górnik Zabrze 2-2 x 5-1 2-5
3 Niemiecka Republika Demokratyczna Dynamo Berlin 1-1 4-3 x 2-1
4 Austria Wiener SC 4-5 0-2 3-5 x

Grupa A4[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Austria First Vienna FC 1894 6 4 1 1 17-9 9
2 Czechosłowacja Tatran Preszów 6 2 2 2 15-14 6
3 Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk 6 3 0 3 7-11 6
4 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Kickers Offenbach 6 1 1 4 13-18 2
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Austria First Vienna FC 1894 x 3-3 3-0 5-2
2 Czechosłowacja Tatran Preszów 2-1 x 3-1 3-3
3 Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk 0-2 2-1 x 2-1
4 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Kickers Offenbach 2-3 4-3 1-2 x

Grupa B1[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Holandia Feyenoord Rotterdam 6 5 0 1 24-12 10
2 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FC Schalke 04 6 4 0 2 22-12 8
3 Szwecja IFK Göteborg 6 1 1 4 12-22 3
4 Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds 6 1 1 4 11-23 3
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Holandia Feyenoord Rotterdam x 1-3 4-1 3-2
2 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FC Schalke 04 1-5 x 4-1 8-0
3 Szwecja IFK Göteborg 3-6 2-4 x 3-2
4 Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds 2-5 2-2 2-2 x

Grupa B2[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Holandia AFC Ajax 6 4 1 1 26-8 9
2 Szwecja Malmö FF 6 3 2 1 15-10 8
3 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FK Pirmasens 6 3 1 2 17-19 7
4 Szwajcaria FC Zürich 6 0 0 6 6-27 0
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Holandia AFC Ajax x 1-0 9-1 9-1
2 Szwecja Malmö FF 1-1 x 4-2 4-1
3 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FK Pirmasens 4-2 3-3 x 5-0
4 Szwajcaria FC Zürich 1-4 2-3 1-2 x

Grupa B3[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Szwecja Örgryte IS Göteborg 6 4 2 0 15-7 10
2 Holandia VVV Venlo 6 3 1 2 13-12 7
3 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Borussia Neunkirchen 6 2 0 4 12-15 4
4 Szwajcaria FC Grenchen 6 1 1 4 6-12 3
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Szwecja Örgryte IS Göteborg x 2-1 3-1 2-2
2 Holandia VVV Venlo 2-2 x 3-2 1-0
3 Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Borussia Neunkirchen 1-3 5-3 x 2-0
4 Szwajcaria FC Grenchen 0-3 1-3 3-1 x

Grupa B4[edytuj | edytuj kod]

Poz. Drużyna M Z R P Bramki Punkty
1 Holandia Sparta Rotterdam 6 5 0 1 23-12 10
2 Szwecja Elfsborg Boras 6 4 0 2 21-17 8
3 Niemiecka Republika Demokratyczna Tasmania Berlin 6 1 1 4 11-16 3
4 Szwajcaria FC Basel 6 1 1 4 9-19 3
Poz. Drużyna 1 2 3 4
1 Holandia Sparta Rotterdam x 4-3 4-1 5-2
2 Szwecja Elfsborg Boras 2-5 x 5-2 2-1
3 Niemiecka Republika Demokratyczna Tasmania Berlin 4-1 2-3 x 1-2
4 Szwajcaria FC Basel 0-4 3-6 1-1 x

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Slovan Bratysława Czechosłowacja 6-1
(3-0)
Holandia Sparta Rotterdam  
Örgryte IS Göteborg Szwecja 2-3
(2-1)
Czechosłowacja Baník Ostrawa  
AFC Ajax Holandia 4-3
(2-1)
Austria Vienna FC  
Feyenoord Rotterdam Holandia 3-1
(0-0)
Czechosłowacja Spartak Hradec Kralove  

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

AFC Ajax Holandia 5-1
(1-1)
Czechosłowacja Slovan Bratysława  
Feyenoord Rotterdam Holandia 1-0
(0-0)
Czechosłowacja Baník Ostrawa  

Finał[edytuj | edytuj kod]

AFC Ajax Holandia 4-2
(2-2)
Holandia Feyenoord Rotterdam  

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]